En Hızlı Güncelleme Alan Telefonlar

Hasan

New member
En hızlı güncelleme alan telefonlar konusunda çoğu kişi arayış içerisinde olmaktadır. Özellikle yeni akıllı telefon almak isteyen kişilere, hızlı güncelleme alan akıllı telefonlar daha cazip gelebilmektedir. Yeni bir güncelleme, beraberinde yeni özellikleri ve güvenlik konusunda farklı iyileştirmeleri içerebilir.

Günümüz teknolojisinde ellerimizden düşmeyen telefonların belki de en büyük derdi güncelleme sorunudur. Telefonlarımızda sürekli olarak gün içerisinde karşımıza çıkan güncelleme hareketlerinin neden olduğunu hemen hemen herkes düşünmüştür. Genel olarak telefon kullanıcılarının çoğu güncelleme yapılır iken beklemek ve zaman kaybetmek istemeyebilir. Fakat öyle ki daha sonrasında canınızın daha çok sıkılmasını istemiyor iseniz bu güncellemeleri dikkate almalısınız.

En Hızlı Güncelleme Alan Telefonlar
Güncellemeler telefonunuzda bulunan oyun programlarından sosyal medya uygulamalarına kadar sürekli bir gelişim ve değişimin içerisindedir. Günden güne gelişen telefon teknolojilerinin asıl amaçları markaların güncelleme gibi sorunların üzerine daha çok giderek bunları en pürüzsüz şekilde halledebilecek donanıma sahip telefonlar üretmeyi amaçlamaktadırlar.


Güncelleme dediğimiz konu olabilecek güvenlik tehditlerine önlem almak veya hataları gidermek amacı ile telefonlarınızda bulunmaktadır. Telefon markaları telefon kullanıcılarına her zaman bir öncekinden daha iyi bir donanıma sahip telefon markası üretmeye çalışırken sizler de kesinlikle güncelleme konusunun üzerinde durmalısınız. Akıllı telefonların hem alıcıların hem de markaların seçimlerinde en çok dikkate aldığımız önceliklerden biri güncellemedir. Kamera, inç vb. özellikleri kadar güncelleme problemleri ile karşılaşabilir. Telefon seçiminde geri plana attığımız güncelleme özelliği telefonu aldığımız andan itibaren bir sorun haline gelebilir. Telefon seçimlerinde markaların işletim sistemi güncellemelerine verdiği önemi ölçmek amacıyla hazırlanan listeye göre en iyi telefon üreticileri ve en çok güncelleme alan modellerin sıralaması şu şekildedir.

En Hızlı Güncelleme Alan Akıllı Telefonlar
En hızlı güncelleme alan akıllı telefonlardan bazılarını alt kısımda sizler için listeledik. Bu telefonların fiyatları birbirinden farklıdır. Şayet yeni telefon satın alma düşünceniz var ise fiyat araştırması yapabilirsiniz. Buna bağlı olarak hızlı güncelleme alan telefonu listenize dahil edebilirsiniz.

HTC One Google Play Edition, Sony Xperia Z , Sony Xperia ZL, Kycera Android One S2, Sharp Android One S1, Huawei Nexus 6P, LGE Nexus 5X, Sharp 507SH, Motorola Nexus 6, OnePlus One, LGE Nexus 4, Sony Xperia Z Ultra, Essential Products PH-1, Google Pixel, Google Pixel XL, Motorola Moto X (4), Nokia Nokia 6, Nokia Nokia 7, Nokia Nokia… Ve bununla birlikte yeni iphone modelleri diyebiliriz.

Telefon üretici markalarının en iyi 20 üretici sıralaması dahilinde Google’nın ardından ikincilik sırasında OnePlus bulunmaktadır. Telefonlarınızı çok daha uzun süreli kullanılabilmesi açısından bu puanlama ve sıralama listesine dikkat edilmelidir. En iyi telefon her zaman iyi bir kamera demek değildir. Güncelleme de göz önünde bulundurulması gereken ve bulundurulmadığı andan itibaren sorun haline gelebilecek bir özelliktir.